Wargaming Wrocław

Baner 26cm

Ogłoszenie

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW


#1 2011-02-28 21:38:28

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Hej,

Z pewnych dla mnie źródeł wiem, że istnieje spora szansa na otworzenie przez Sklep BOLTER miejsca, w którym będziecie mogli grać w wasze ulubione gry

Nie mamy na myśli piętra nad sklepem, ale osobny lokal i to w dość atrakcyjnym miejscu.

Po co pisze tego posta? Z przyczyn bardzo prostych...
Ponieważ lokal musiałby utrzymać się sam z siebie, więc nie może być miejscem darmowym.

Powyżej znajdziecie przykładowe stawki miesięczne. Kliknijcie na tą, która nie byłby dla was problemem.

Mimo, że lokal możemy mieć w każdej chwili, całą sprawę potraktuje HIPOTETYCZNIE, bo nie chcemy, żeby ktoś później powiedział, że nie dotrzymujemy słowa... Kiedyś obiecaliśmy wam Wieczory Weteranów i funkcjonują one bez przerwy do dziś. Jeśli się dogadamy i będziemy konsekwentni - my i wy - to może wyjść z tego coś fajnego

JEŚLI NIE MA ANKIETY TO MUSICIE PARĘ RAZY WEJŚĆ/WYJŚĆ Z TEGO TEMATU, AŻ SIĘ POJAWI

Na co by szły moje składki?
Na początku na czynsz i media (woda/prąd). Nadwyżka na kolejne makiety/stoły oraz na nagrody turniejowe

Ile godzin grania miałbym w ramach składki?
Tyle ile by się udało wam zorganizować. Co mam na myśli? Kilka osób (obsługa Boltera/zaufane osoby)
miałyby klucz do lokalu. Jeśli namówicie je na posiedzenie z wami to właśnie jest wasz czas. Żeby nie było, że przez cały miesiąc nikt nie ma czasu to na pewno będą dni kiedy zawsze będzie otwarte (prawdopodobnym jest, że przeniesiemy tam Wieczory Weteranów)

Rzadko mam czas i wolałbym płacić wejściówkę. Da radę?
Jasne. Podejrzewam, że koszt byłby 5zł, a młodzież podstawówkowa/gimnazjalna 2zł. Oczywiście podstawą do wyznaczenie ostatecznej kwoty będzie przyjęta stawka miesięczna.

Czy w lokalu będzie można tylko grać?
Myślimy nad zorganizowaniem jednego dużego stołu do malowanie (lepsze oświetlenie) i robienia ewentualnych makiet.
Na życzenie będzie można organizować turnieje i imprezy okolicznościowe (a czemu by nie).

Jak będzie wyposażona sala?
Jeśli miejsce pozwoli to będę sugerował wstawienie 10 większych stołów z odpowiednią ilością makiet. Jeśli pomysł chwyci z czasem będą pojawiać się stoły tematyczne. Być może za dodatkową opłatą będzie można wynająć szafkę do przechowywania swoich rzeczy pomiędzy spotkaniami. Z czasem jako sklep pomyślimy o możliwości kupowania jedzenie i picia.

Czy możemy jakoś pomóc?
Jasne... przede wszystkim korzystając z lokalu, a po drugie na początku może być konieczna pomoc przy tworzeniu makiet. Niektórych z was poprosimy o bycie gospodarzami lokalu (damy klucz do ręki). Będą wiązać się z tym drobne obowiązki i pomyślimy też o swoistego rodzaju gratyfikacjach

Tyle wstępu...
Poniżej zadawajcie konkretne pytania i podsuwajcie pomysły... inna radosna twórczość będzie kasowana


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#2 2011-02-28 22:06:23

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Muszę przyznać że jest to jeden z lepszych pomysłów jaki ostatnio widziałem związany z grami w tym mieście od paru lat. A co do pytań:

1) Czy to nowe miejsce ma być związane z jakimś konkretnym przedsięwzięciem stricte komercyjnym czy raczej non profit?
2) Czy za stworzeniem tego miejsca idzie też powołanie do życia jakiegoś klubu/stowarzyszenia/fundacji związanej z grami?

Ostatnio edytowany przez Asar (2011-02-28 22:19:17)


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#3 2011-02-28 22:17:41

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Odpowiedzi:

1. Jest to przedsięwzięcie Sklepu BOLTER. Na pewno będzie to miejsce, które będzie reklamować sklep jako taki.
Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że z przyczyn od nas niezależnych, będziemy musieli kiedyś przenieść tam sklep.
W takim przypadku oczywiście składki zostaną wycofane i lokal będzie darmowy w godzinach otwarcia

2. Raczej tego nie widzę ze względu na odpowiedź 1. Z drugiej strony może wyjść różnie, ale nie mamy tego chwilowo w planach


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#4 2011-02-28 22:22:13

 Baal

http://i.imgur.com/LOEAg.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 732

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Póki nie będzie tam sklepu będą tam normalnie prowadzone nauki grania/malowania ?


Hell Dorado - Mercenaries
Konfrontacja - Wolfeni/ Keltowie Sessairs
WH40k - Blood Angels/ Dark Eldar
WHFB - High Elves

Offline

 

#5 2011-02-28 22:24:51

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Na podobnych zasadach jak podczas Wieczorów Weteranów, czyli uczymy się wzajemnie


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#6 2011-02-28 22:43:04

Siwy

http://i.imgur.com/R5XoV.png

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 264

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Świetny pomysł, ale wymaga rzetelnych osób, które faktycznie będą płacić te składki.


http://img812.imageshack.us/img812/2957/siwybanner106.jpg

Offline

 

#7 2011-02-28 22:52:56

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

To jest prostę... osoba, która nie ma zapłaconej składki lub nie płaci wejściówki jest nie wpuszczana do lokalu
Uważam, że przy MINIMUM dobrej woli możemy stworzyć miejsce, gdzie ludzie będą chcieli przychodzić mimo składek


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#8 2011-02-28 22:53:07

 ULTRAMARINE

http://i.imgur.com/LOEAg.png

7731650
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 635

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

podpisuję się pod tym projektem ręcami i nogami,


https://lh3.googleusercontent.com/-ydOXxYLejHM/Ur4QoYLrNAI/AAAAAAAABoc/gDipsHKsaOk/s389/steampowered%2520brush%2520na%2520forum.jpg

Offline

 

#9 2011-02-28 22:53:53

 Xyxel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 2191

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Jest prawdopodobieństwo, że Bolter przeniesie się do lokalu z większą salą gier? zaje... bardzo fajnie!
Mi odpowiada tylko wariant opłata-za-wejście, bo różnie z czasem bywa


-------------------------------------------------------------------------------------------
Chaos Space Marines, Necrons, Chaos Daemons, Warriors of Chaos, Tomb Kings.

Offline

 

#10 2011-02-28 22:54:56

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

cavalierdejeux napisał:

Odpowiedzi:

1. Jest to przedsięwzięcie Sklepu BOLTER. Na pewno będzie to miejsce, które będzie reklamować sklep jako taki.
Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że z przyczyn od nas niezależnych, będziemy musieli kiedyś przenieść tam sklep.
W takim przypadku oczywiście składki zostaną wycofane i lokal będzie darmowy w godzinach otwarcia

2. Raczej tego nie widzę ze względu na odpowiedź 1. Z drugiej strony może wyjść różnie, ale nie mamy tego chwilowo w planach

Ad 1) Nie wiem czy dobrze rozumiem planowany status tego miejsca ale obecnie widzę to tak: klub pod auspicjom sklepu BOLTER.

Siwy napisał:

Świetny pomysł, ale wymaga rzetelnych osób, które faktycznie będą płacić te składki.

To chyba oczywiste, bo się całość przedsięwzięcia skończy tak jak TW.


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#11 2011-02-28 23:00:11

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Asar

1. Klub w sensie miejsce... tak - grono osób nie

2. Żeby miejsce wypaliło musi być organ nadrzędny (tu: sklep), który będzie nadzorował, wymagał i będzie w miarę obiektywny. Kluby towarzyskie wcześniej czy później rozpadają się z przyczyn... towarzyskich.


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#12 2011-02-28 23:05:17

 jarv

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Call me!
Skąd: Wrocław, PL
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 1280
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Czad koncept. Co do solidnych osob - spreczowane zasady i trzymanie sie ich - jasna sprawa - nie placiles skladki - nie grasz w danym miesiacu. Panowie - nikt nic nie robi za darmo (nie mowie o kumplach - przyjacielskie przyslugi to jedno, a  biznes to drugie) - chlopaki chca cos zorganizowac - z wlasnej kieszeni nie beda dokladac.


Infinity: Haqqislam | Alkemy: Jade Triad | Dystopian Wars: CoA | Battlegroup: US | Warmachine: Retribution of Scyrah | WH40K: Tau | Firestorm Armada: Soryllian Collective | Helldorado: Immortals | FoW: US | FoW-NAM: US
jarv'isowy PMlog

Offline

 

#13 2011-02-28 23:06:13

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Teraz rozumiem, jak dla mnie to świetny pomysł na stworzenie miejsca - klubu. Sam model biznesowy samo utrzymania się miejsca jest świetny jak dla mnie. Z zapowiedzi wynika że było by to miejsce o którym nie jednokrotnie mówiłem z różnymi osobami.


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#14 2011-02-28 23:06:39

 suzan

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

1431932
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 883

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Mało gram, ale jestem w stanie płacić 10 PLN miesięcznie, aby tylko było takie miejsce do grania. Bardziej martwi mnie dostępność miejsca. Zwłaszcza że spora część z Nas jest pracująca (godziny wieczorne i późno wieczorne). Ale... trzeba dać Wam kredyt zaufania (i nie tylko). Ja się podpisuję pod projektem...

PS. A można zapłacić za pół roku z góry?


Flames of War: Germany ● Great War: Germany
Vietnam: PAVN ● Team Yankee: Soviet
Sprzedam Dystopian Wars: Prussian Fleet (click to see)

Offline

 

#15 2011-02-28 23:06:42

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Od razu się spytam, bo to dla mnie bardzo istotne - w której części naszego miasta byłby przewidziany ten lokal?
Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie dojeżdżania w okolice położone na prawym brzegu Odry (bo mam tam naprawdę słaby transport, zwykle półtora raza na godzinę). Za lokalizację w kierunku bardziej na Leśnicę, jestem w stanie wyściskać i wycałować Cię, Piotrze.
Sprawa druga - robienie makiet. Jak powszechnie wiadomo, mam dobry dostęp do materiałów budowlanych (w dobrych cenach), więc w razie czego mogę pomóc w organizacji imprezy pod tytułem "makieciarstwo", oczywiście po kosztach.
Sprawa trzecia - 10 stołów? To musi być naprawdę spory lokal, a to będzie kosztowało (i to sporo). Wątpię, by 200zł miesięcznie wystarczyło na wynajem (liczę, że 10 osób, w tym ja, będzie płacić abonament, a ewentualne nadwyżki będą z wejściówek). Zważywszy też, że spora część klientów sklepu to osoby mocno niepełnoletnie, które kompletnie nie nadają się do przeprowadzania z nimi jakichkolwiek zorganizowanych akcji (poza wspólnym pójściem do przedszkola), to nie nastawiałbym się zbytnio na wpływy do skarbonki z poza naszego kółka wzajemnej adoracji (choć byłbym chyba najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, gdyby moje obawy okazały się bezzasadne). Chyba więc trzeba by pomyśleć o przeniesieniu całego sklepu.
Co się zaś tyczy jedzenia i picia, to może w pobliżu hipotetycznego lokalu jest Żabka albo Biedronka? Wówczas nie byłoby z tym problemu (choć chłodnia z jakimiś puszkami z przeceny nie byłaby wcale złym pomysłem).


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#16 2011-02-28 23:18:17

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Suzan
Tak jak pisałem dostępność miejsca będzie zależeć od osób, które będą miały klucz.
Podejrzewam, że one też będą osobami pracującymi i tym podobne historie
Zapytaj się też sam siebie czy byłbyś w stanie płacić za wejściówki np. na Wieczór Weteranów w lepszym miejscu?

@Krechafety
1. Kierunek Leśnica... raczej nie. Centrum
2. Materiały... trzymam za słowo
3. Nie widziałem lokalu przyznam... miałem na myśli 10 takich większych stołów jak w Bolterze. Jeśli będzie mi dane zerknąć na lokal to opisze i zweryfikuję projekt. Wiem, że jest więcej miejsca niż w obecnym sklepie.
4. Nie jest możliwe przeniesieniu sklepu na dzień dzisiejszy. Oba miejsca będą musiały egzystować jednocześnie.
5. Jedzenie i picie będzie częścią zysków sklepu Bolter, więc nie oddamy tego Biedronkom.

@Xyxel
Dla jasności... Oba miejsca będą egzystować jednocześnie dopóki nie zmusi nas do tego sytuacja


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#17 2011-02-28 23:23:20

 dardzin

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 949

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Jak dla mnie pomysł bardzo trafny. Mam tylko parę pytań odnośnie całego zamieszania, a więc:
1) Co decydowałoby o tym, kto ma klucze i ile takowych by było, załóżmy na wspomniane wcześniej 10 osób? Staż? Wiek? Zamożność? Płeć?

PS W sumie wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane przy poprzednich pytaniach, więc zostało jedno.

Ostatnio edytowany przez dardzin (2011-02-28 23:29:53)


Konfrontacja || Hordes || Infinity || Battlegroup || Firestorm Armada || BW- Napoleon || Afterglow || Ogniem i Mieczem

Offline

 

#18 2011-02-28 23:31:57

 suzan

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

1431932
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 883

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

cavalierdejeux napisał:

@Suzan
Tak jak pisałem dostępność miejsca będzie zależeć od osób, które będą miały klucz.
Podejrzewam, że one też będą osobami pracującymi i tym podobne historie
Zapytaj się też sam siebie czy byłbyś w stanie płacić za wejściówki np. na Wieczór Weteranów w lepszym miejscu?

Oczywiście... szczególnie, jeżeli "standard" byłby lepszy...


Flames of War: Germany ● Great War: Germany
Vietnam: PAVN ● Team Yankee: Soviet
Sprzedam Dystopian Wars: Prussian Fleet (click to see)

Offline

 

#19 2011-02-28 23:34:13

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@dardzin
Moje zaufanie dla konkretnej osoby

@suzan
Cisza, spokój, brak smrodu, czysto i nie zniszczone makiety... a później stoły tematyczne pasujące pod różne typy gry
Mam nadzieję, że to daje większy standard

... zapomniałem o braku fretki


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#20 2011-03-01 08:19:58

Raziel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 1495

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Na razie tylko czytam, obserwuje, kombinuję i nasłuchuję...

1. Martwi mnie, gdzie to jest. Podobnie jak Bartek, nie mam zamiaru podróżować przez pół Polski do nowego lokalu żeby pograć.
2. Pomyśl też Piotrze o tych, którzy poruszają się autami, czy nowy rejon jest pod tym względem dostatecznie wyposażony w miejsca parkingowe? Bo w czasie dnia, zaparkować koło Boltera to jest zmora, udręka i co najmniej 30 min kręcenia się w kółko. Inna sprawa z Wieczorem Weteranów, wtedy aut w pobliżu nie ma już tak dużo.
3. Niejasne jest dla mnie też to, że moje ewentualne spotkanie w celu zagrania, uzależnione będzie od kogoś tam z kluczami. Życie jest poperdzielone, a ja mam do tego ciągle pecha, więc nie chciał bym być zależny od osób "trzecich".
4. Jak trafnie ktoś zauważył, koszt utrzymania takiego lokalu może przekroczyć sumę jaką uda się zebrać w miesiącu. Być może, początki będą ciężkie, ale jak "klub" by się rozkręcił i rozreklamował... Generalnie obawiam się o przyszłość, bo teraz wszyscy są zafascynowani i skorzy do sypania złotem, ale jak przyjdzie co do czego, to się posypią.
5. Chciał bym też na PIŚMIE, mieć zagwarantowany brak w takim lokalu śmierdziofretek, innych sympatycznych lecz upierdliwych zwierzaków, oraz cuchnących benzyną motorów.

Jeśli rozwiejesz Piotrze moje wątpliwości, to masz moje 200% poparcie co oznacza, że:
6. Spokojnie mogę płacić najwyższą składkę chyba, że planuję w danym miesiącu mało/w ogóle grać, wtedy zapłacę najniższą (podejście mam takie samo jak Suzan).
7. Jeśli wspomożesz mnie niezbędnymi materiałami, mogę nieodpłatnie, w pracy robić makiety na stoły do tego lokalu. Kwestia dogadania.
8. Mogę w granicach rozsądku, służyć kolorową drukarką. Też kwestia ustalenia co i jak.
9. Mogę zostać "kluczowym", po uprzednim zdobyciu twojego zaufania oczywiście. Ale najpierw muszę poznać wszelakie konsekwencje i obowiązki "klucznika".

Dodam na koniec, że idea istnienia takiego lokalu bardzo mi się podoba. Jestem sceptykiem i kompletnie brak mi wiary w ludzi i ich deklaracje, dlatego obawiam się czy to wypali. Jeśli jednak się uda, to było by wspaniale, gdyż nasze hobby jest dosyć wymagające jeśli idzie o warunki i taka "gralnia" była by rewelacją. czekam więc niecierpliwie na wyjaśnienia.


Batman, Age of Sigmar, Confrontation, Warzone, Warzone Ressurection, Warmachine, Hordes, Dystopian Wars, Firestorm Armada, HellDorado, Infinity, Battlegroup, Alkemy, LotR(stary), Team Yankee, Flames of War, Mordheim/Warheim, Anima-Tactics, WFB Historical, Afterglow, Wrath of Kings, WH40K(od biedy), WFB(od biedy)

Offline

 

#21 2011-03-01 09:03:25

Artois

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 1438

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

idea jest zacna jednakże nie widzę za bardzo tej polityki "kluczowej" jeżeli dasz klucze:
a) 3 osobom - zmusisz je do siedzenia w lokalu wbrew woli podczas czyjegoś grania lub uniemożliwisz spotkanie całkowicie jeśli żadna z osób kluczowych nie będzie dostępna, no chyba że się otworzy salę i zostawi ludzi a następnie wróci zamknąć przez co stracisz kontrolę nad przebywającymi osobami i stanem lokalu. Tak samo ma się sprawa z pożyczaniem kluczy - nie upilnujemy płacenia wszystkich itp.
b) 7-8 osobom - dostęp do kluczy będzie łatwiejszy niemniej będzie za dużo "kierowników" i ciężko będzie utrzymać kontrolę nad płatnościami oraz znaleźć odpowiedzialną osobę w przypadku zdarzeń losowych

ponadto sprawa z gośćmi - jeżeli zaproszę kumpla na granie automatycznie będę musiał go skasować za wstęp, ergo on raczej wybierze lokal bezpłatny niż klimatyzowaną salę gier przez co jedynymi płacącymi będziemy my. Jeśli już to proponuję mieć nadzór nad tymi "jednorazówkami" i spisywać z imienia i nazwiska nawet te przypadkowe osoby a jak suma ich wpłat wyrówna kwotę abonamentu to żeby nie musieli dalej kupować biletów.

poza tym nie wiem dlaczego lokalizacja jest trzymana w takiej tajemnicy.

Ostatnio edytowany przez Artois (2011-03-01 09:10:54)

Offline

 

#22 2011-03-01 10:00:24

 ULTRAMARINE

http://i.imgur.com/LOEAg.png

7731650
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 635

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Raziel napisał:

2. Pomyśl też Piotrze o tych, którzy poruszają się autami, czy nowy rejon jest pod tym względem dostatecznie wyposażony w miejsca parkingowe? Bo w czasie dnia, zaparkować koło Boltera to jest zmora, udręka i co najmniej 30 min kręcenia się w kółko. Inna sprawa z Wieczorem Weteranów, wtedy aut w pobliżu nie ma już tak dużo.

Ze smutkiem potwierdzam.

Najlepiej przy rozruchu lokalizacji, napisz Piotrze co będzie potrzebne do zrobienia (cięcie płyt pod stoły, wiercenie dziur w ścianach, szlifowanie, układanie kafelków (no tu przesadziłem ) jakas pomoc z transportem itp.) to będziemy się starali coś podziałać.

Ostatnio edytowany przez ULTRAMARINE (2011-03-01 10:01:11)


https://lh3.googleusercontent.com/-ydOXxYLejHM/Ur4QoYLrNAI/AAAAAAAABoc/gDipsHKsaOk/s389/steampowered%2520brush%2520na%2520forum.jpg

Offline

 

#23 2011-03-01 10:05:52

 suzan

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

1431932
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 883

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

ULTRAMARINE napisał:

Najlepiej przy rozruchu lokalizacji, napisz Piotrze co będzie potrzebne do zrobienia (cięcie płyt pod stoły, wiercenie dziur w ścianach, szlifowanie, układanie kafelków (no tu przesadziłem ) jakas pomoc z transportem itp.) to będziemy się starali coś podziałać.

O... dobry pomysł. Też się deklaruje (byle by nie w weekend ze zjazdem na uczelni )...


Flames of War: Germany ● Great War: Germany
Vietnam: PAVN ● Team Yankee: Soviet
Sprzedam Dystopian Wars: Prussian Fleet (click to see)

Offline

 

#24 2011-03-01 10:06:50

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Obawiam się, lokalizacja w centrum jest z tyłka wzięta - ni cholery nie będzie szansy, by tam zaparkować auto, a zabawa w jazdę autobusem, przez te wszystkie popołudniowe korki, w zupełności wystarczy, bym zrezygnował z przychodzenia na imprezy inne niż turnieje (bo rozumiem, że będziemy mogli je tam organizować), tak samo jak było to w przypadku istnienia Enklawy (która może i była w centrum, ale jakoś ludzie tam nie zaglądali za często), bo dojazd był tam bardzo zły.

Dalej, ja również chciałbym (na PIŚMIE z pieczątką i czytelnym podpisem) mieć zagwarantowany brak w takim lokalu śmierdziofretek, innych sympatycznych lecz upierdliwych zwierzaków oraz cuchnących benzyną motorów, a na wypadek niewywiązania się drugiej strony z tego zobowiązania, czek in blanco na tysiąc złotych.

Co się tyczy materiałów, to jeśli będę miał możliwość zaparkowania auta przed gralnią, to spokojnie mogę dowozić budulec własnym sumptem - w innym wypadku będziesz, Piotrze W., musiał zorganizować karawanę, która się u mnie stawi po zamówione elementy.

Co do zapraszania gości, to o ile dobrze pamiętam, jeśli kogoś gdzieś zapraszasz, to fundujesz tej osobie wejściówkę (no, chyba że czasy się aż tak zmieniły). Spisywanie z dowodu osobistego (zarówno gościa, jak i osoby go przyprowadzającej) oczywiście jest obowiązkowe, bo wolelibyśmy uniknąć znikania elementów wyposażenia gralni, a tak będzie mniej więcej wiadomo, kto poniesie koszt uzupełnienia zapasów. Taki system obowiązuje we wszystkich firmach, w których dotychczas pracowałem i sprawdza się bardzo dobrze.

Względem opłacania abonamentu i kupowania biletów, to (jeśli wejściówka wynosiłaby 2zł dla osób niedostatecznie pełnoletnich) musiałby taki gość codziennie przychodzić, żeby wyrobić normę abonamentową, a zatem nie powinno być problemu z tym, że ktoś zostawi w kasie więcej, niż mógłby z pomocą stałej opłaty. Powiedzmy sobie szczerze, ile razy w miesiącu jesteśmy w sklepie na graniu?
Nie licząc WW, bo niestety co dwa tygodnie jest zjazd, a i tak nie zawsze znajdzie się chętnego do wspólnego grania, jestem na Sokolniczej góra dwa razy (turniej Flamesów i jakaś okazjonalna potyczka z kimś) w miesiącu. Skoro więc miałbym płacić 5zł za wejście albo 20zł za abonament, to bardziej opłaca mi się kupować wejściówki. Niemniej jednak wolę kupić miesięczny, bo zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że będę wpadał częściej, aby robić makiety albo pouczyć się do egzaminu (u mnie w domu niestety się nie da, bo mam żonę oglądającą telewizję, a wkrótce będę miał też dziecko).

Skoro była mowa o przechowalni, to ja zaklepuję szafkę dla siebie. Nie mam serca trzymać swoich modeli w piwnicy, a potrzebuję zwolnić miejsce w suszarni dla wózka.

Co do kwestii kluczy, to właśnie kolego Artoisie pogrzebałeś swoje szanse na otrzymanie takowego, skoro przyznałeś, że nie będziesz odprowadzał składek od osób trzecich, którym otworzysz drzwi
Niemniej faktem jest, że jeśli będą to osoby faktycznie zaufane, to taki problem nie będzie istniał.
Podam kilka przykładów osób, co do których nie mam wątpliwości, że składki odprowadzane by były:
Piotr W., Maciek (aczkolwiek Maciek jest tak często dostępny, że ho ho), Marcin W., Piotr G. i to chyba wszyscy, których znam i którym bym zaufał, ale Piotr W. zna ich więcej, więc nie powinno być z tym problemu. Ja wymagałbym tylko tego, by ktoś był obecny w gralni wtedy, kiedy będę dowoził materiały, bo klucz mi nie jest potrzebny (najwyżej podjeżdżałbym do kogoś, a potem oddawał kluczyk).

Lokalizacja jest trzymana w tajemnicy, jak przypuszczam, aby nie narobić nam zbyt wielkich nadziei oraz aby nie zniechęcać potencjalnych uczestników przedsięwzięcia kulawą miejscówką.


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#25 2011-03-01 10:08:11

 Aki

http://i.imgur.com/jjB7m.png

9432745
Skąd: Wrocław, prawie...
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 29

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

hmm... pomysł interesujący

na chwilę obecną mnie, podobnie jak większość tu się wypowiadających, interesują dwie rzeczy:
1) gdzie to będzie, centrum dla mnie to pojęcie bardzo szerokie i z miłą chęcią (pewnie nie tylko ja) poznałbym właściwą lokalizację (kordy GPS mi wystarczą ) - dla mnie jako obecnie dojeżdzającego to dość istotna sprawa
2) sprawa kluczy


"Czasem drobny gest znaczy więcej niż najbardziej heroiczny wyczyn..."
Anima Tactics: Samael
Hell Dorado: Immortals

Offline

 

#26 2011-03-01 10:35:22

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

W każdym razie, nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Otóż, czy przewidziane będzie w gralni umeblowanie lokalu czymś więcej niż tylko krzesłami i stołami? Mam na myśli jakiś regał na książki (bo raczej przytargam swoje zbiory, gdyż są ciężkie i mocno obciążają mi plecak), ewentualnie kanapa i stolik, coby można było spokojnie zjeść obiad czy śniadanie.

Ostatnio edytowany przez Krechafety (2011-03-01 10:38:42)


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#27 2011-03-01 11:14:41

Artois

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 1438

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Krechafety napisał:

W każdym razie, nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa. Otóż, czy przewidziane będzie w gralni umeblowanie lokalu czymś więcej niż tylko krzesłami i stołami? Mam na myśli jakiś regał na książki (bo raczej przytargam swoje zbiory, gdyż są ciężkie i mocno obciążają mi plecak), ewentualnie kanapa i stolik, coby można było spokojnie zjeść obiad czy śniadanie.

wreszcie mówisz do rzeczy ciekawy pomysł z kanapą i stołem np bo tego brakuje w bolterze, żeby spokojnie zjeść albo pogadać przy piwku wieczorem...
niemniej z magazynowaniem swoich gratów, książek itp bym nie przesadzał bo jak każdy przyniesie to się zrobi graciarnia a poza tym jak CI coś zginie to będzie problem

Offline

 

#28 2011-03-01 11:21:44

 Zielarz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 2372

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Ja prywatnie i państwowo jestem przeciwny spożywania alku w takich miejscach. Ludzie różnie reagują na alkohol i każdy uważa, że nie ma z tym problemu. To powoduje, że zachowują się różnie i nie są w stanie tego skorygować w czasie rzeczywistym, a nie pijący sparing partnerzy zostają w dupie. Chcesz se golnąć, idź do knajpy.


Never forget that your weapon was made by the lowest bidder.

Offline

 

#29 2011-03-01 11:38:20

Artois

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 1438

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

to był przykład rozszerzający myśl krechafety, ale mimo że masz trochę racji to albo masz bardzo złe doświadczenia z takimi osobnikami albo jesteś przewrażliwiony. Nikt nie mówi o zamienieniu lokalu w bar.. z drugiej jednak strony bez nadzoru osoby pokroju cavaliera nie wykluczone że może się to wymknąć spod kontroli chyba lepiej dmuchać na zimne

Offline

 

#30 2011-03-01 14:27:25

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Raziel
1. Centrum.
2. Lokal będzie tam gdzie będzie. Nie wybuduję nowych miejsc parkingowych.
3. No to będziesz płacił wejściówki.
4. Jest to inicjatywa sklepu Bolter. Jak będzie trzeba to będzie dofinansowanie.
5. Nie będzie fretek i innego ścierwa.
6-8. Rozumiem i dziękuję.
9. To ja będę decydował komu to zaproponuje

Z przekazanego mi opisu miejsce wygląda mi na idealną grywalnie, gorzej na sklep...

@ULTRAMARINE / suzan
Dziękuję

@Artois
1. Nikogo nie zmuszamy do bycia Klucznikiem. Będzie to osoba, którą zaakceptuję (zaufanie) i która się ZGODZI na nasze warunki. Planuję około 10 osób.
2. Wejściówki będą zapisywane. Musimy mieć kontrolę kto był w lokalu i trzeba się rozliczać z Bolterem ze skasowanej kasy. Pomysł z darmowym wejściem po osiągnięciu abonamentu jest i dobry i zły. Dobry wiadomo, a zły bo wejściówki mają ZMUSIĆ takiego osobnika do wykupienia abonamentu na następny miesiąc skoro mu się tak fajnie gra
... I tak. Nie ma kumoterstwa. Chce grać płaci. Możemy pomyśleć o osobach, które przyszły popatrzeć, ale to jest śliski temat, bo przyjdzie popatrzy, a przy okazji wywinie jakiś numer i my za to zapłacimy.
3. Konkurencja nie śpi.

@Krechafety
1. Patrz odpowiedzi Raziela 1 i 5
2. Przechowalnia byłaby jeśli uzbieramy na szafki i tylko dla osób płacących abonament.
3. To ja będę ustalał kto będzie miał klucze
4. odpowiedź Artois'a 3

@Aki
Patrz wyżej

@Krechafety II
1. Wieszaki tak. Inne rzeczy z czasem... to kosztuje
2. Jedzenie tak, ale żadnych smrodów (pizza i inne takie) i picie tak (ale nie alkoholowe - to do przemyślenia).
3. Dopóki nie będzie szafek nie będzie gromadzenia osobistego dobra, bo kto będzie za to odpowiadał?

@Zielarz
My tought exactly


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#31 2011-03-01 15:33:25

Raziel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 1495

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Nie zrozumieliśmy się w punkcie "3".
Chodzi mi o to, czy jest szansa, że przyjdę do gralni i będzie zamknięte bo nikt z "kluczników" nie chciał akurat wtedy otworzyć.
A co do odp. nr 1 ... Dla mnie "centrum" to Rynek, dla kogoś z wcześniejszego posta to "Enklawa" czyli okolice pl. Grunwaldzkiego. Jak widać rozmach jest wielki, proszę w imieniu zainteresowanych o uściślenie, no chyba, że jeszcze to nie jest do końca pewne.

Jestem też przeciwnikiem robienia z lokalu graciarni na prywatne rzeczy, odpowiedzialność za opiekę nad tym jest moim zdaniem zbyt duża i niepotrzebnie odstraszy "kluczników".


Batman, Age of Sigmar, Confrontation, Warzone, Warzone Ressurection, Warmachine, Hordes, Dystopian Wars, Firestorm Armada, HellDorado, Infinity, Battlegroup, Alkemy, LotR(stary), Team Yankee, Flames of War, Mordheim/Warheim, Anima-Tactics, WFB Historical, Afterglow, Wrath of Kings, WH40K(od biedy), WFB(od biedy)

Offline

 

#32 2011-03-01 15:47:49

Zalew

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 1690

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Jestem za a tak brzmi moje "Ale":
-Klucznicy będą odpowiedzialni za swoją zmianę (tak to nazwijmy), więc najlepiej by było gdyby przychodzili tam parami. Nawet nie chodzi o to że łatwiej będzie spisywać, gdy więcej osób przyjdzie, ale jak jeden będzie musiał iść (na przykład za głosem natury), to drugi będzie w zapasie. Po za tym, co by się stało gdyby to klucznik nabroił, przecież nie zakapuje sam na siebie..
-Moją sugestią są zawieszki na szyję, coś sporego i dobrze widocznego. Wchodzę, płacę, wpisuję się do księgi gości i dostaje zawieszkę z wielkim napisem 3marca2011 albo kwiecień2011, a klucznik może weryfikować kto się wślizgnął bez płacenia, bez przeszkadzania w grze. Zapamiętanie nazwisk gości może przerosnąć nawet najlepszych, zatem trzeba wymyślić sposób by nie było akcji "podaj dalej", na przykład przy wyjściu zawieszkę się oddaje, za niewielką kaucją. Cóż wszystko jest do przemyślenia.
-Jestem przeciw spożywaniu alkoholu, a już na pewno nie w godzinach w których młode pokolenie przychodzić może z rodzicami.
-W zależności, od tego co nowy lokal jest w stanie nam zaoferować, mój portfel jest w stanie zaoferować różne kwoty jako wejściówkę. Prawdę mówiąc oddałem pusty głos w ankiecie, ze względu na to że nikt tak na prawdę nie wie co to za lokal i czy z wielkiej chmury nie spadnie mały deszcz.
-Graciarni mówię stanowcze "nie", przynajmniej puki szafki nie będą dostępne.

Ostatnio edytowany przez Zalew (2011-03-01 15:56:51)


Prowadzę dystrybucję miodu pszczelego, więcej informacji w dziale handlowym oraz pod telefonem
Telefon kontaktowy:5II774288

Offline

 

#33 2011-03-01 15:50:14

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Raziel
Umawiacie się z konkretnymi osobami z kluczami, żeby przyszły (telefon, GG, PW, Skype i inne media).
Nie ma czegoś takiego jak klucznik siedzący w lokalu i czekający na EWENTUALNYCH graczy, no chyba że ktoś będzie miał taką fantazje (np. post... siedzę dziś w lokalu, bo robię makietę. Jest otwarte od... do...).

Po to ma być dużo osób z kluczami, żeby ktoś mógł być...

Będą dni/dzień/godziny stałe, gdzie ktoś z obsługi BOLTERa będzie siedział tak jak to jest na Wieczorze...

NIE PODAM LOKALIZACJI i już!
Centrum to Centrum... nie Leśnica i nie plac Grunwaldzki.

Jak się wam nie spodoba to nie będziecie przychodzić.
I to nie jest złośliwość tylko stwierdzam fakt
Nie wszyscy korzystają z Wieczorów Weteranów


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#34 2011-03-01 15:57:22

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Zalew
1. Musi wystarczyć jeden klucznik. Jeśli będzie ich dwóch to lepiej, ale nie określałbym tego wymogiem.
2. Wszystko będzie zapisywane,  a o plakietkach i innych rzeczach myślę
3. Szkoda, że nie dałeś jakieś kwoty, bo zależy nam na wysondowaniu kwoty, którą możemy teoretycznie uzyskać.

I tu Zalew poruszył coś co mam nadzieję, że wam nie umyka...

Całość rozważamy HIPOTETYCZNIE (poza lokalem, bo tu lokalizację znam). Jeśli wasz tok myślenia i chęci okażą się OK to zaczniemy to organizować.
...I nie obiecuję tego od razu... może zaczniemy jutro, a może za pół roku.


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#35 2011-03-01 16:29:08

Raziel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-28
Posty: 1495

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Oderwę ręce każdemu, kto zechce mi cokolwiek zawieszać.
Zagłosuję 25, żeby tabelki się zgadzały, ale jak wspomniałem, może się okazać, że w jakimś okresie dam tylko 10 bo np. wyjadę na miesiąc na Madagaskar albo Księżyc, co bardziej prawdopodobne.
Głosu więcej w tym temacie nie zabieram, moje poparcie Piotrze masz i na pewno pomogę, jak tylko będę w stanie, bo jak obaj wiemy, nie ma gdzie grać tak na prawdę w tym mieście.


Batman, Age of Sigmar, Confrontation, Warzone, Warzone Ressurection, Warmachine, Hordes, Dystopian Wars, Firestorm Armada, HellDorado, Infinity, Battlegroup, Alkemy, LotR(stary), Team Yankee, Flames of War, Mordheim/Warheim, Anima-Tactics, WFB Historical, Afterglow, Wrath of Kings, WH40K(od biedy), WFB(od biedy)

Offline

 

#36 2011-03-01 17:07:36

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Raziel
Nie ma że jednego miesiąca dasz tyle, a następnego tyle. Będzie jedna stawka dla wszystkich... chyba, że miałeś na myśli wejściówki


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#37 2011-03-01 17:44:56

Krechafety

SZATAN TWÓJ PAN

2619779
Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 988

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

1. osobny lokal i to w dość atrakcyjnym miejscu
2. Centrum to Centrum... nie Leśnica i nie plac Grunwaldzki.

Te dwa zdania stoją ze sobą w sprzeczności, gdyż centrum miasta jest najmniej atrakcyjną miejscówką ze wszystkich możliwych.
Szczerze powiedziawszy, to wolę się wbić do Ciebie, Piotrze, do domu niż siedzieć na Rynku, bo przynajmniej u Ciebie mam gdzie zaparkować samochód. Z tego powodu Sokolnicza jest dla mnie o wiele lepszą lokalizacją, bo tam mam przynajmniej teoretyczną szansę na postawienie auta w promieniu 200m od sklepu, a nikt mnie nie namówi do tego, bym tachał ze sobą walizkę do pracy, potem do gralni i wreszcie wracał autobusem albo tramwajem. Jeżeli będę mógł sobie wynająć miejsce w szafce, to jestem w stanie się telepać z buta przez miasto, choć szczęśliwy z tego powodu nie będę.


Flamesy, Infinity. Kontakt: 605560309

Offline

 

#38 2011-03-01 17:53:41

 suzan

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

1431932
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 883

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

...podchwytliwe pytanie:

skoro meta ma być płatna i dostępna 'na żądanie', to... w karty też tam można pograć? Myślę dla przykładu o grupie grającej w L5R...


Flames of War: Germany ● Great War: Germany
Vietnam: PAVN ● Team Yankee: Soviet
Sprzedam Dystopian Wars: Prussian Fleet (click to see)

Offline

 

#39 2011-03-01 18:11:36

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Krechafety
Nie mam siły kasować Twojego posta... przestań marudzić... zawsze komuś nie będzie pasować.
Nie pasuje Ci to nie przyjeżdzaj, proszę

@suzan
To jest Pogrywalnia, a nie Pogrywalnie w Figurki
Może tam być wszystko... nawet możemy zorganizować komuś wesele...

@do wszystkich
Temat ADRESU LOKALU uważam za zamknięty.
Jeśli okaże się, że jest w nie pasującym wam miejscu to trudno... wasza strata.
Nikt nie karze wam płacić składek skoro nie zamierzacie bywać...
...I może warto poczekać z komentarzami, aż powiem gdzie (wtedy KIEDY się zdecydujemy go zrobić) będzie.
Teraz jest to bicie piany jak zawsze i nie ma w tym nic konstruktywnego.


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#40 2011-03-01 18:31:10

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@cavalierdejeux

Jak widzę z twoich wypowiedzi to są dwa graniczne terminy kiedy grywalnia może powstawać ( jeśli w ogóle ), bliski - około miesiąca, daleki - pół roki. Czy jesteś w stanie określi jakie są szanse na powstanie omawianej grywali w przeciągu miesiąca i w przeciągu pół roku?


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#41 2011-03-01 18:38:23

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Odpowiedzi

Miesiąc wątpię, za pół roku bardziej... ja obstawiam osobiście na wakacje

... A co to w ogóle zmienia tak naprawdę?
Gwarantuje, że nic podobnego nie powstanie we Wrocławiu w najbliższym czasie, bo sklepy ledwo dyszą.

Cała akcja jest dlatego, że mamy cynk o lokalu i chcemy to jakoś wykorzystać dla naszego (nie przeczę), ale i dla waszego dobra.

To czy lokal powstanie jutro czy za rok i tak będzie z korzyścią dla nas wszystkich jako graczy.


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#42 2011-03-01 18:46:01

 Izwor

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

6827168
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 1551

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Ciekawy pomysł, z chęcią dołączę do abonentów.
Interesuje mnie w jakich godzinach lokal byłby dostępny (zakładając, że klucznik będzie na miejscu).
<edit> Chodziło mi o to, czy obowiązuje jakaś cisza nocna po 22 albo coś podobnego
Czy ewentualne turnieje będą się odbywać w nowej lokalizacji? (czytaj możliwy brak miejsca w sobotę/niedzielę).
Rozumiem, że miejsce będzie dostępne dla wszystkich chętnych (niezależnie od wieku, pochodzenia, itp.).

Mile widziana byłaby opcja płacenia z góry za kilka miesięcy lub/i wysyłanie maili/PW z informacją o wygasającym niedługo abonamencie.
Co by nie było sytuacji, że ktoś się spóźni/zapomni i nici z grania

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń

Ostatnio edytowany przez Izwor (2011-03-01 21:44:35)


Wh40k CSM
Infinity CA/Shasvastii/Morats
Warheim-Mordheim Which Hunters/Undead

Z chęcią zagram którymś z powyższych... pisać, dzwonić, ważne by grać!

Offline

 

#43 2011-03-01 19:14:45

 Xyxel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 2191

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

"Centrum" to wewnętrzny ring fosy miejskiej, potem jest śródmieście, peryferia. Mnie interesują bardziej godziny otwarcia niż lokalizacja. Będą jakieś limity??
Jeśli ma być wiadomo czy Pogrywalnia jest otwarta, to pytanie czy jest tam zasięg jakiegoś wi-fi? Najtańszy rzęch laptop, żeby było widać czy "klucznik" jest zalogowany. Jak nie jest, to Pogralnia zamknięta.

A może dobudować pięterko na Sokolniczej? Plan miejscowy wymaga minimum 17 metrów wysokości więc były by jeszcze 3 dodatkowe


-------------------------------------------------------------------------------------------
Chaos Space Marines, Necrons, Chaos Daemons, Warriors of Chaos, Tomb Kings.

Offline

 

#44 2011-03-01 19:32:03

Zalew

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 1690

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Cavalier nie dałem kwoty bo i nie wiem na ile wycenić lokację. Dam tyle ile trzeba (ile zadecyduje większość).


Prowadzę dystrybucję miodu pszczelego, więcej informacji w dziale handlowym oraz pod telefonem
Telefon kontaktowy:5II774288

Offline

 

#45 2011-03-01 19:43:57

 pokrzyw

http://i.imgur.com/gZjTx.png

382176
Skąd: Siechnice
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 1585

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Ciężko mi się wypowiadać, bo graczem jestem sporadycznym (tak raz w miesiącu). Uważam, że idea jest fajna. Po 18 nawet na rynku da się zaparkować gratis. Dla miejscówki lepiej by było to gdzieś w ciągu pl.JPII - Dominikański-Grunwaldzki (łatwość dotarcia). W Bolterze jest ciasno i prawdę mówiąc z uwagi na mój starczy wiek i zdrowie nie mam już ochoty stać całą bitwę, albo wciągać brzucha by się przemieścić pomiędzy stołem a ścianą Pograłbym w kulturalnych warunkach

Ostatnio edytowany przez pokrzyw (2011-03-01 19:45:44)

Offline

 

#46 2011-03-01 21:24:10

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Po pierwsze do wszystkich: CZYTAJCIE WCZEŚNIEJSZE POSTY!!!

@Izwor

1. Ostatni raz mówię o kluczniku. On się z wami umawia albo mówi, że jest na miejscu od tej do tej. NIE MA STAŁYCH GODZIN!
2. Dla wszystkich, którzy ZAPŁACĄ (wejściówka albo abonament).
3. Będę PRZECIWNY płaceniu z góry... ktoś się rozmyśli po miesiącu i będę mu oddawał kasę... nie da rady.
4. Nie bój żaby... będę przypominał
5. Można uiścić na miejscu więc zero problemu
6. Turnieje TAK, ale zakładam, że i tak bierzecie w nich udział.

@Xyxel
1. Limit czasowy zależy jak się dogadacie z klucznikiem. W przypadku imprez (Wieczory, turnieje) czas będzie ustalony konkretnie.
2. Nie wiem jak jest z wi-fi. Cieszę się, że chcesz nam kupić laptopa... zawsze chciałem mieć

@Zalew
Ten temat jest badaniem rynku. Nikt po zaistnieniu lokalu nie będzie się czepiał, że mówiłeś, że dasz tyle i tyle.
Oddając pusty głos nic nie wnosisz do badania.

@Pokrzyw
1. "Po 18 nawet na rynku da się zaparkować gratis". O i można zdobyć się na pozytywne myślenie zamiast kwękać. A skoro koło Rynku to i w całym Centrum
2. Kupiliśmy stołeczki w Bolterze... nikt nie stoi wszyscy siedzą... ale nie wiem jeszcze za co


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#47 2011-03-01 22:21:33

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

NOWE WIADOMOŚCI
Dowiedziałem, że lokal jest ponoć 3-4 razy większy niż góra BOLTERa i ma sprawną wentylację


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#48 2011-03-01 23:37:22

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Izwor
Można siedzieć o dowolnej porze i się nawet drzeć... totalna izolacja

... A i jak turnieje to raczej w niedzielę


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#49 2011-03-02 07:23:20

 suzan

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

1431932
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 883

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Salka katechetyczna? ...tylko gdzie?

A poważnie to cieszę się z zakupu SPRAWNYCH stołeczków do BOLTER-a (plusik dla Was). Co do płatności z góry chciałbym mimo wszystko się zadeklarować na taką opcję (bez zwrotną). Mój wybór... moje ryzyko.


Flames of War: Germany ● Great War: Germany
Vietnam: PAVN ● Team Yankee: Soviet
Sprzedam Dystopian Wars: Prussian Fleet (click to see)

Offline

 

#50 2011-03-02 07:37:52

 czlowiek.morze

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 995

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

mogę pomóc robić makiety.


http://i906.photobucket.com/albums/ac269/Slawol666/seaman1-2.jpg

Offline

 

#51 2011-03-02 07:40:02

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Jak dla mnie płatność z góry jest OK.


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#52 2011-03-02 13:44:35

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@suzan / Asar
Płatność z góry jest OK, ale bezzwrotna (tak jak chciał suzan), bo całość idzie na media i na makiety... więc kubełka prądu, albo ścinek styroduru wam nie oddam

@czlowiek.morze
Dzięki


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#53 2011-03-02 13:54:41

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

To się rozumiem samo przez się. Dałem bym przykład z prostytutką ale nie wypada


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#54 2011-03-02 19:32:47

 Aki

http://i.imgur.com/jjB7m.png

9432745
Skąd: Wrocław, prawie...
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 29

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

-Moją sugestią są zawieszki na szyję, coś sporego i dobrze widocznego. Wchodzę, płacę, wpisuję się do księgi gości i dostaje zawieszkę z wielkim napisem 3marca2011 albo kwiecień2011, a klucznik może weryfikować kto się wślizgnął bez płacenia, bez przeszkadzania w grze. Zapamiętanie nazwisk gości może przerosnąć nawet najlepszych, zatem trzeba wymyślić sposób by nie było akcji "podaj dalej", na przykład przy wyjściu zawieszkę się oddaje, za niewielką kaucją. Cóż wszystko jest do przemyślenia.

wybaczcie, że z takim opóźnieniem ale wyleciało mi to z głowy.
akurat zawieszki uważam, za dość dobry pomysł, może nie tyle z datami, co np. z nickami/imionami (dla tych co jadą na "abonamencie")
[a dla osób wchodzących na wejściówkach mogły by być np. w innym kolorze]

Czemu? to przytoczę swoją własną sytuację z pierwszego WW na który byłem...
Przyszedłem na miejsce i wszystko fajnie pięknie, tylko kto jest kto?
Z kilkoma osobami rozmawiałem nieco na forum ale jak teraz mam przypisać nicka do twarzy? (wszak przyszedłem pierwszy raz w jakieś miejsce, wcześniej nie miałem okazji nikogo spotkać).

Ludzie się schodzą, rozmawiają z sobą, wszystko fajnie pięknie, oni się znają. Ale z perspektywy kogoś nowego (czyli w tym wypadku mnie) to jest problem. Inna sprawa, że ci wszyscy ludzie się z sobą poumawiali na jakieś granie czy inne zajęcia, więc raczej nieszczególnie zwracają uwagę na nowe osoby. A ja jak mam wyłapać w tym dobrze znającym się, zajętym sobą, tłumie te kilka osób które mnie interesują? Mam do każdego podchodzić i pytać "czy ty może jesteś X?" (i jak nie to idę dalej) a potem powtarzać rundkę szukając Y-ka, Z-eta i innych?
Taa... jasne kiedyś bym w końcu nauczył się wszystkich rozpoznawać ale nie oszukujmy się takie odrywanie od gry czy innych zajęć jest trochę irytujące i ktoś może kiedyś nie zdzierżyć.

Więc jakiś identyfikator z wypisanym wyraźnie nickiem znacząco ułatwiłby sprawę i pomógł w aklimatyzowaniu się, może dobrze znającym się wyjadaczom by do niczego nie był potrzebny i tylko irytował, ale dla nowych osób byłby cenną na początku pomocą.
No chyba, że osoby nowe są z założenia persona non grata i utrudnianie im wchodzenia w środowisko bitewniaków jest jak najbardziej celowe.

to takie jeszcze moje 3 grosze do tego tematu...


"Czasem drobny gest znaczy więcej niż najbardziej heroiczny wyczyn..."
Anima Tactics: Samael
Hell Dorado: Immortals

Offline

 

#55 2011-03-02 21:06:41

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

I dobrze... podobnie myślałem jak Aki i niestety (to dla Raziela ) identyfikatory imienne będą.

... Dla ewentualnych Gości bezimienne wywieszki na szyję (w jak najbardziej oczoje*ym kolorze), a dla reszty albo wywieszki bardziej stonowane albo plakietki duże albo opaski na ramię.

Oznaczenie wejściówkowców będzie miało różne kolory w różne losowe dni. Pozwoli to przyłapać osoby, które przywłaszczą sobie (w sensie wyniosą) plakietkę i będą starały się wkręcić w inny dzień.


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#56 2011-03-03 07:15:08

Siwy

http://i.imgur.com/R5XoV.png

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 264

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Myślę, że zawieszki i wszelkie formy formalizacji są naprawdę niepotrzebne.


http://img812.imageshack.us/img812/2957/siwybanner106.jpg

Offline

 

#57 2011-03-03 10:34:42

 jarv

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Call me!
Skąd: Wrocław, PL
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 1280
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Zawieszki - jak najbardziej za - to moze byc kawalek plastiku na smyczy na szyi - panowie - na wybiegu mody nie jestesmy, image'u nikomu to nie popsuje, a:

1. ulatwi identyfikacje ludzi (w kontekscie tego o czym pisał Aki),
2. ulatwi prace  (bo to badz co badz bedzie praca) ludziom odpowiedzialnym za to miejsce (klucznikom?).

Mozna to to zrobic ladnie, jakby co - moge sie zajac zaprojektowaniem tego (moge nawet jakas mala wycene podac ile by kosztowalo przygotowanie tego profesjonalnie).


Infinity: Haqqislam | Alkemy: Jade Triad | Dystopian Wars: CoA | Battlegroup: US | Warmachine: Retribution of Scyrah | WH40K: Tau | Firestorm Armada: Soryllian Collective | Helldorado: Immortals | FoW: US | FoW-NAM: US
jarv'isowy PMlog

Offline

 

#58 2011-03-03 11:19:01

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Siwy napisał:

Myślę, że zawieszki i wszelkie formy formalizacji są naprawdę niepotrzebne.

Jesteś śmieszny Siwy... Identyfikatory będą, żeby odstraszyć cwaniaczków...


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#59 2011-03-03 13:03:42

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Jarv
Nie musi być ładne... musi być CZYTELNE!


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#60 2011-03-03 13:14:09

 jarv

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Call me!
Skąd: Wrocław, PL
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 1280
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Cav
to sie samo przez się rozumie...


Infinity: Haqqislam | Alkemy: Jade Triad | Dystopian Wars: CoA | Battlegroup: US | Warmachine: Retribution of Scyrah | WH40K: Tau | Firestorm Armada: Soryllian Collective | Helldorado: Immortals | FoW: US | FoW-NAM: US
jarv'isowy PMlog

Offline

 

#61 2011-03-03 18:58:47

 pokrzyw

http://i.imgur.com/gZjTx.png

382176
Skąd: Siechnice
Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 1585

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Czy będzie można zrobić event na skalę światową za opłatą(kwota zapewne przebije miesięczne składki wszystkich członków klubu ), ale dla osób spoza klubu?

Nie ukrywam, że planujemy zrobić na jesień mistrzostwa świata w MECCG w Polsce - ludzie zjadą z całego świata (Niemcy, Finowie, Hiszpanie, Austriacy, Amerykanie, Argentyńczycy i inni) i  będziemy poszukiwali sali na sobotę - niedzielę (nocowanie w hotelach of course) - będziemy potrzebować miejsca na około 15-20 symultanicznych gier w karty.

A identyfikatory.... w pracy noszę, na konwentach noszę to i tu mogę. Bez pierdół to już standard we wszystkich dziedzinach życia (no może poza spotkaniami AA )

Ostatnio edytowany przez pokrzyw (2011-03-03 19:00:19)

Offline

 

#62 2011-03-03 19:43:43

Siwy

http://i.imgur.com/R5XoV.png

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 264

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Sorry, ja na bank nie będę nosił żadnego "numerka identyfikacyjnego". Ludzie mnie znają i nie potrzebuje się oznaczać i przyozdabiać.


http://img812.imageshack.us/img812/2957/siwybanner106.jpg

Offline

 

#63 2011-03-03 20:27:03

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

@Pokrzyw
My nie zakładamy klubu (w sensie grupy osób), ale miejsce do grania.
Każdy może przyjść kto zapłaci, ale wymagana jest osoba klucznika na miejscu

@Siwy
No i git. Nikogo nie zmuszamy do ewentualnego przychodzenia.
Gwarantuję Ci, że z 70% Forum nie wie kim jesteś...


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#64 2011-03-05 23:32:36

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

NOWE WIADOMOŚCI

Jest Wi-Fi i toaleta



Jacek... czekamy zatem na obiecanego laptopa


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#65 2011-03-05 23:36:05

 Asar

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

status asar.bs@gmail.com
3594059
Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 2238
WWW

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

to można tam zamieszkać po wstawieniu mikrofali


Bartosz Skorupa [ skorupa.net ] -- kramik
PanO: 2885p, CA, Toha, SM: 2000, Wolfeny: 200, Empire of the Jade Triad, Khaliman republic

Offline

 

#66 2011-03-05 23:53:56

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Pewnie niektórzy by chcieli, ale koniec


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#67 2011-03-06 12:14:27

 Xyxel

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 2191

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

hehe ja proponowałem, żeby tam mieć laptopa, a nie że go sprezentuje


-------------------------------------------------------------------------------------------
Chaos Space Marines, Necrons, Chaos Daemons, Warriors of Chaos, Tomb Kings.

Offline

 

#68 2011-03-17 02:31:18

Mozdzierz

http://i.imgur.com/lTZ6Z.png

Zarejestrowany: 2011-02-27
Posty: 1094

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

A czy wiąże się to też z nowymi makietami, które mają sens i temat (Sci-fi / Fantasy/ ew steampunk), żeby nie było akcji typu gra w 40k na domkach i innych górko-patelniach z battla czy WFB na kraterach? Jeżeli tak to sam ten fakt mi wystarczy, żeby tam chodzić ze składką.


JF 100%

Offline

 

#69 2011-03-17 11:13:46

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Z czasem oczywiście. Tak jak pisałem nadwyżki składkowe będą szły zazwyczaj na materiały do makiet


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

#70 2011-03-18 10:17:26

 Xeratus

Zbanowany

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 86

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

Fajny pomysł. Ja chętnie zapłacę wejściówkę za każdym razem jak się pojawię. Jeśli będzie dużo miejsca i godziny będą odpowiednie dla mnie to i miesięcznie mogę płacić, z góry aby mieć zawsze wejście by pograć. Jeśli lokal będzie blisko centrum to w ogóle rewelacja.

Kiedy jakieś bliższe informacje co do realizacji planu ?


+ Vostroyan Firstborn +
+ Gloria Imperator +

Offline

 

#71 2011-03-18 12:06:31

 cavalierdejeux

Riddle me this...           Riddle me that

Skąd: Breslau-am-Oder
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 10089

Re: Sklep BOLTER prezentuje: POGRYWALNIA Wrocław

1. Nie będzie godzin otwarcia (no może oprócz odpowiednika WieczoraWeteranów). Trzeba się umawiać z osobą mającą klucz (będzie lista kto ma)

2. Nie wiem kiedy lato/wczesna jesień w zależności jak dogadamy się z najemcą (i czy w ogóle)

EDIT: Niestety najemca został zmuszony przez Miasto do oddania lokalu


Boreliusz, I've a feeling we're not in Özz anymore.
Battlefleet Gothic (Imperial Navy) ● WH40k (Gwardia Imperialna) ● Necromunda (Ratskin/Cawdor/Spyrer)
Infinity (Ariadna) ● Konfrontacja / Hell Dorado / Alkemy / AT-43 (wszystko)

2016... "Changes never changes."/"Changes never been so much fun."

Offline

 

UWAGA!!!

W związku ze zmianą forum od poniedziałku dodawanie nowych postow będzie zablokowane. Zapraszam do rejestracji na nowym forum
WARGAMING WROCŁAW

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wargaming.pun.pl Ciechocinek masaże